אנחנו כאן בשבילכם

טל:   09-7744773
פקס: 09-7744775
אריה רגב 4 נתניה

ברוכים הבאים

ייזום תכנון הנדסה ובינוי - הכל תחת קורת גג אחתחברתנו הינה חברה מובילה לייזום ניהול ביצוע ובינוי פרויקטים בתחום הנדל"ן, בדגש והתמחות במיזמים של תמ"א 38, בין אם במסגרת חיזוק מיגון חידוש ותוספת בנייה למבנים קיימים ובין אם במסגרת פינוי בינוי הריסה ובנייה מחדש. לחברתנו ניסיון מוכח בניהול וייזום פרויקטי תמ"א 38 במיקומים מרכזיים ברחבי השרון וגוש דן. בחברה פועלים אנשי מפתח בתחומי הייזום, הפרויקטים והבנייה, אשר מביאים עימם עשרות שנות ניסיון, מיומנות וידע נצבר, כמו גם חשיבה יצירתית ופתרון אתגריםלמנהלי ולצוות החברה היכרות מעמיקה עם אופן התנהלות הרשויות בישראל, כמו גם מקבלי ההחלטות הפועלים בהן דבר המסייע לתכנן ולהגיש תוכניות איכותיות וברות ביצוע, בפרויקטים לפינוי בינוי ותמ"א 38. פרויקט תמ"א 38 הנו פרויקט מורכב מאד ונדרש ניסיון מקצועי רב בכדי לסיים אותו בהצלחה. כבר בשלב בדיקת ההתכנות ההנדסית לצורך גיבוש הצעה מותאמת פרטנית וישימה לבניין, נדרשת הבנה מעמיקה בהנדסה, תכנון אדריכלי, רישוי, ההיבט המשפטי, חקיקה עדכנית, ההיבט המיסויי, ביצוע ובנייה בפועל של הפרויקט הנדון. כיום פועלות בתחום תמ"א 38 חברות רבות, אך מתוכן מעטות הינן חברות בנייה בפועל, על כן,לעיטים קרובות, קיימים פערים גדולים מאד בין ההבטחות על הנייר, שניתנות לבעלי הנכסים, לבין האפשרות האמיתית לממשן וליישמן.

נדל"ן גרופ נ.ד. בע"מ - נדל"ן גרופ הינה חברה יזמית בתחום הנדל"ן, בעלת ידע נרחב בתחום ועוסקת בין השאר, באיתור פרויקטים פונטציאלים בתחום הנדל"ן, מתמחה בחיזוק מבנים קיימים על פי  תמ"א 38 וניהול פרויקטים. מאז היווסדה של נדל"ן גרופ פעילותה הצטיינה באיכות וביושרה
מאפיינים אילו מהווים את אבני הדרך של החברה, חלק ניכר מהצלחתה ובסיס לצמיחתה. נדל"ן גרופ הינה ממקימיה ומייסדיה של חברה מובילה בתחומה, המתמחה במימוש חיזוק מבנים קיימים על פי תמ"א 38 אשר במסגרת פעילותה כשותפה עד שנת 2011 לצד הניסיון שצברה, התנהלה והביאה למימושם של פרויקטים רבים במסגרת תמ"א 38 ופינוי בינוי.   

טר ארמה בע"מ חברת טר ארמה הינה חברה איתנה, בעלת יכולות פיננסיות רחבות המהוות בסיס איתן ומחייב לקידומם להצלחתם של פרויקטים מסוג זה. לחברה ניסיון רב במתן שירותים מקיפים ונרחבים בתחום הבנייה. טר ארמה הינה החברה ההנדסית והקבלנית שאחראית על כלל תכנונו וביצועו של הפרויקט. החברה רשומה ברשם הקבלנים בסיווג ג' 5 בעלת רישיון הנדסי בלתי מוגבל לביצוע עבודות בתחומי הבנייה. החברה נוסדה בשנת 1974. מאז היווסדה, במהלך 40 שנות פעילותה,  יוזמת ובונה בהיקפים נרחבים בארץ ובעולם. החברה מאושרת ועובדת על פי תקן ISO 9000. החברה מבצעת בין יתר פעילותה: בניה בתחום ההנדסה האזרחית, בנייה למגורים, עבודות מנהור, בניית קירות תומכים וקירות אקוסטיים, בניית גשרים ומחלפים, עבודות פתוח ותשתיות, חיזוק מבנים ומיגון. לחברת טר ארמה מחלקת פיתוח, הפועלת באופן שוטף למציאת פתרונות למיגון בשיתוף עם המכון הלאומי לחקר הבנייה, פיקוד העורף וצבא ארה"ב, תוך השתתפות בניסויים בארץ ובחו"ל בבחינת שיטות שונות כנגד איומים מוגדרים. במסגרת פעילותה של טר ארמה בתחום חיזוק ומיגון מבנים, בנתה והוסיפה טר ארמה מאתיים וחמישים מרחבים מוגנים דירתיים, (ממ"דים) למבנים קיימים, בעיר שדרות. (שלבי התכנון, ביצוע הבנייה, חיפויים חיצוניים, התאמה למבנה הקיים, עבודות פיתוח וגינון, עבודות גמר) חברת טר ארמה נבחרה וזכתה במכרזים רבים על ידי גופים ציבוריים, גופים מוסדיים ורשויות רבות.
יש על מי לסמוך - תמיד יש עם מי לדבר אנו רואים בכם שותפים מלאים לפרויקט ולתהליך, על כן, על מנת להבטיח את ההתנהלות הנוחה ביותר לבעלי הנכסים בפרויקטים אותם אנו מנהלים, צוות טר ארמה ונדל"ן גרופ מעניק ליווי מלא אישי וצמוד לבעלי הנכסים ולדיירים, לאורך כל שלבי הפרויקט. הליווי כולל גיבוש עקרונות פעולה משותפים, הסדרת כל התהליכים הנלווים ייעוץ מקיף ומקצועי בכל עניין, מתחילתו ועד לסיומו של התהליך. כדי להבטיח קשר רציף סביב השעון, לרשות הדיירים עומדים אנשי קשר הזמינים עבורם בכל נושא ובכל שעה.

הכל תחת קורת גג אחת - מול גוף אחדבהיותינו חברה יזמית, הנדסית ומבצעת כאחד, הנכם יודעים מראש מי עתיד לתכנן עבורכם, מי עתיד לבנות ולבצע בפועל את הפרויקט ומי הפרטנר שלכם לתהליך מתחילתו ועד סופו - אין הפתעות. ! הניסיון, הרמה המקצועית הגבוהה, החיבור האנושי, יכולות הבנייה, בסיס כלכלי איתן, יחד עם סטנדרטים גבוהים שמציבה לעצמה החברה, מבטיחים מימוש מהיר, מוצלח ואיכותי  של כל הפרויקטים בהם נוטלים אנו חלק.
לטופס ושאלון מתעניין מפורט        לחץ כאן >

נשמח להעניק לכם את השירות המהיר, האמין והמקצועי ביותר ! 

לבדיקת התכנות מקיפה, למימוש תמ"א 38 בבניין שלכם,