אנחנו כאן בשבילכם

טל:   09-7744773
פקס: 09-7744775
אריה רגב 4 נתניה

ברוכים הבאים

ייזום תכנון הנדסה ובינוי - הכל תחת קורת גג אחת - חברתנו הינה חברה מובילה לייזום ניהול ביצוע ובינוי פרויקטים בתחום הנדל"ן, בדגש והתמחות במיזמים של תמ"א 38, בין אם במסגרת חיזוק מיגון חידוש ותוספת בנייה למבנים קיימים ובין אם במסגרת פינוי בינוי הריסה ובנייה מחדש. לחברתנו ניסיון מוכח בניהול וייזום פרויקטי תמ"א 38 במיקומים מרכזיים ברחבי השרון וגוש דן. בחברה פועלים אנשי מפתח בתחומי הייזום, הפרויקטים והבנייה, אשר מביאים עימם עשרות שנות ניסיון, מיומנות וידע נצבר, כמו גם חשיבה יצירתית ופתרון אתגריםלמנהלי ולצוות החברה היכרות מעמיקה עם אופן התנהלות הרשויות בישראל, כמו גם מקבלי ההחלטות הפועלים בהן דבר המסייע לתכנן ולהגיש תוכניות איכותיות וברות ביצוע, בפרויקטים לפינוי בינוי ותמ"א 38. פרויקט תמ"א 38 הנו פרויקט מורכב מאד ונדרש ניסיון מקצועי רב בכדי לסיים אותו בהצלחה. כבר בשלב בדיקת ההתעכנות ההנדסית לצורך גיבוש הצעה מותאמת פרטנית וישימה לבניין, נדרשת הבנה מעמיקה בהנדסה, תכנון אדריכלי, רישוי, ההיבט המשפטי, חקיקה עדכנית, ההיבט המיסויי, ביצוע ובנייה בפועל של הפרויקט הנדון.

יש על מי לסמוך - תמיד יש עם מי לדבר אנו רואים בכם שותפים מלאים לפרויקט ולתהליך, על כן, על מנת להבטיח את ההתנהלות הנוחה ביותר לבעלי הנכסים בפרויקטים אותם אנו מנהלים, צוות טר ארמה ונדל"ן גרופ מעניק ליווי מלא אישי וצמוד לבעלי הנכסים ולדיירים, לאורך כל שלבי הפרויקט. כדי להבטיח קשר רציף סביב השעון, לרשות הדיירים עומדים אנשי קשר הזמינים עבורם בכל נושא ובכל שעה.

הכל תחת קורת גג אחת - מול גוף אחד - בהיותינו חברה יזמית, הנדסית ומבצעת כאחד, הנכם יודעים מראש מי עתיד לתכנן עבורכם, מי עתיד לבנות ולבצע בפועל את הפרויקט ומי הפרטנר שלכם לתהליך מתחילתו ועד סופו - אין הפתעות. ! הניסיון, הרמה המקצועית הגבוהה, החיבור האנושי, יכולות הבנייה, בסיס כלכלי איתן, יחד עם סטנדרטים גבוהים שאנו מציבים לעצמנו, מבטיחים מימוש פרויקט מהיר, מוצלח ואיכותי.
מתעניין/ת יקר/ה, אנו מודים לך על התעניינותך בביצוע פרויקט התחדשות עירונית.
לטובת ייעול וקידום הטיפול בפנייתך, נודה לך אם תוכל להשיב על השאלון שלפניך.   

לתשומת ליבך, כוכבית מסמנת שדה חובה.